Kaip išlikti mažai tautai?

Kabala ir Lietuva

Klausimas: Koks mažos tautos vaidmuo pasaulyje? Kaip mažai valstybei balansuoti painioje tarptautinėje arenoje? Ar mažai tautai įmanoma išsaugoti kultūrinį savitumą ir kalbą? Ar įmanoma peržengti netolerancijos slenkstį ją engusių didžiųjų kaimynų atžvilgiu?
Atsakymas: Mažos valstybės iš tikrųjų gali būti pačios gyvybingiausios valstybės, jeigu tik atras save ir įstengs užimti teisingą poziciją kitų valstybių atžvilgiu. Todėl nėra ko jaudintis, kad Lietuva negalės išsaugoti kultūrinio savitumo ir kalbos.
Mažos valstybės vaidmuo žmonijos istorijoje gali būti itin reikšmingas, pavyzdžiui, žydų tauta: jos rankose buvo kabala ir ji galėjo šį mokslą įsisavinti, todėl egzistuoja iki šiol, yra viena iš pažangiausių pasaulio tautų, nepaisant to, kad yra engiama, kad jos nekenčia, šalinasi visos kitos tautos. Mes kalbame apie teigiamas kabalos savybes. Jėga, kurią suteikia kabala, padeda negausiai tautai išlikti. Todėl, mano manymu, mažoms tautoms kabala tiesiog būtina. Mažai tautai kabala gali padėti peržengti savo nuoskaudas dėl didžiųjų kaimynų, pakilti virš savęs, įgyti jėgų iš Aukščiau, ir sugebėti atsilaikyti prieš visas negandas, iškylančias mūsų pasaulio lygmenyje.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>