Galimybė atsitiesti Amerikos rinkai

Klausimai ir atsakymai, Krizė, globalizacija

Klausimas (iš angliško dienoraščio): Ką jūs manote apie Amerikos rinkos smukimą? Ar ji sugebės atsitiesti? Žmonės, su kuriais apie tai diskutavau, yra nusiteikę gana optimistiškai bei viliasi, kad viskas greitai atsistatys.
Atsakymas: Pagerėjimas bus tuo atveju, jei vyriausybės, bankai, žmonės labiau sieks labiau suartėti vieni su kitais, kaip kad apie tai rašo Baal Sulamas savo straipsniuose: „Taika“, „Taika pasaulyje“, „Paskutinė karta“.

Straipsniai: „Taika“ (RU, EN); „Taika pasaulyje“ (RU, EN); „Paskutinė karta“ (RU, EN)
Pamokos pagal straipsnį „Taika“ (rusų k.)
Pamokos pagal straipsnį „Taika pasaulyje“ (rusų k.)
Pamokos pagal straipsnį „Paskutinė karta“ (rusų k.)

Klausimas: Mūsų nuomone, reikia tarptautiniame lygmenyje su visų socialinių grupių: valdžios, pramonininkų, bažnyčios, mokslo, kultūros ir visuomeninių organizacijų atstovais, pasikeisti nuomonėmis apie ištikusią sisteminę krizę. Tai inicijuoti turėtų kabalistai, pradėdami nuo artimiausių pagal dvasią organizacijų, o šį forumą turėtų surengti JTO. Žinoma, iš pradžių, tai neduos rezultatų, bet svarbiausia, kad pasaulio elitas išgirstų apie kabalos idėjas. Naujos idėjos ir augantis poreikis atliks savo darbą. Kaip jūs manote, tai įmanoma įgyvendinti?
Atsakymas: Mes to siekiame. Laukiu jūsų pasiūlymų.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>