Prašau paskelbti konkrečius veiksmus…

Krizė, globalizacija

Klausimas: Kokius praktinius veiksmus krizei įveikti jūs pasiūlytumėte vyriausybėms?
Atsakymas: Kabala kalba apie tai, kad pasaulio bendrumas reikalauja, jog kiekvienas gautų tai, kas būtina egzistavimui, o visa kita atiduotų visos visuomenės labui. Ne priverstinai, kaip sovietų valdžios metais, bet pripažįstant būtinybę laikytis gamtos dėsnio „Visi žmonės kaip viena šeima“. Dovana kiekvienam bus amžino ir tobulo, kaip ir visa Gamta, egzistavimo (už savo egoizmo ribų) pajautimas.
Veiksmai: Kartu su šviečiamąja kampanija kiekvienam reikia suteikti jo normaliam egzistavimui būtiną pinigų sumą. Niekas neturi turėti papildomų piniginių lėšų sąskaitų. Visa kita keliauja į „bendrą katilą“.
Rezultatas: Neturi reikšmės, kiek tam yra lėšų, nes būtent patys veiksmai, kadangi yra integralūs, globalūs, atitinkantys Gamtą/Kūrėją, sukels teigiamą reakciją į tokią visuomenę.
Pastaba:
1. Panašius veiksmus privalo lydėti galingas švietėjiškos, aiškinamosios medžiagos pateikimas visose žiniasklaidos priemonėse (žr. „Paskaita Arozoje (Šveicarija)“). BB tokią medžiagą jau yra parengęs!
2. Jei žmonija nesielgs taip, kaip čia aprašyta, – geriau savanoriškai suprasdama (tai pasiekiama studijuojant kabalą), tada būtent taip pasielgti mus prispirs Gamta, tik kančių keliu – karčiu ir ilgu. Panašiai kaip nenorintį vykdyti tėvų nurodymų užsispyrusį vaiką, kuriam tik bausmės padeda suprasti būtinybę klausyti vyresniųjų bei vykdyti jų nurodymus – ir kuris tik  po to suvokia, kokie jie geri ir teisūs.

Pamokos tema „Krizė ir jos sprendimas“ (rusų k.)

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>