Obama nuvils savo rinkėjus

Krizė, globalizacija

Pranešimas: Iš Barako Obamos rinkėjai tikisi neįtikėtinai daug. Jis ne tik politinis lyderis, bet ir visos kartos viltis, žmogus, kuris visus išvaduos, pirmiausiai nuo ekonominės krizės.
Replika: B. Obamos „išrinkimo“ priežastys: pastaraisiais metais JAV pasaulyje laikomos tarptautine policininke ir arogantiška mokytoja. Amerika kariauja Irake, Gvantanamo kalėjimuose kalinius laiko be kaltinimų ir tyrimo, savo arogancija nuteikia prieš save Europą, Pietų Ameriką, Aziją. Ji vėl pradeda šaltąjį karą su Rusija. Kitais žodžiais tariant, Amerika įgijo labai neigiamą reputaciją. Ji netgi laikoma visų pasaulio nelaimių priežastimi. Šį nepatrauklų paveikslą užbaigia Amerikoje prasidėjusi globali finansų krizė, kurios sukėlimu visi kaltina ją, kaip tarptautinį viso pasaulio ekonomikos ir finansų centrą. Ir kuo, besivystant krizei, pasauliui bus blogiau, tuo labiau JAV bus kaltinamos ir nekenčiamos. Ilgus metus anglosaksiška baltųjų protestantų Amerika valdė visą pasaulį ir arogantiškai siūlė sekti jos pavyzdžiu. Taip apie JAV galvoja pasaulis.
Kad pakeistų neigiamą nuomonę ir nepalankų įvaizdį, buvo nuspręsta prezidentu padaryti afroamerikietį Obamą. Taip neutralizuojama juodaodžių ir Lotynų Amerikos kilmės JAV gyventojų neapykanta, JAV suartėja su Lotynų Amerikos šalimis, Azija, Afrika ir netgi Europa. Dingsta motyvas Rusijai kaltinti JAV, nes šalies, kurios prezidentas juodaodis, daug kuo neapkaltinsi.
„Persodinimo operacija“ atlikta laiku ir profesionaliai. Bet ar be kaltinimų ir pykčio pašalinimo bei neigiamų tarptautinių santykių su JAV sušvelninimo ši operacija duos daugiau teigiamų rezultatų?
Sprendimas: Pasak kabalos mokslo, globali krizė tik prasideda ir augs bei tęsis tol, kol žmonija visiškai nesupanašės su Gamta/Kūrėju. Kabala aiškina, kaip tai padaryti.
Nusivylimas: Tačiau vargu ar šiandien B. Obamos patarėjai jau pasirengę išgirsti, ką sako kabala. Akivaizdu, kad pasaulis turi išgyventi dar keletą smūgių, panašiai kaip faraonas Egipte, kad būtų pasirengęs išgirsti tiesą. Todėl visiems, kurie tikisi gerų permainų, teks nusivilti. Kūrėjas davė pasauliui Obamą kaip naują lyderį, tačiau iš tiesų juo tapti jis gali tik ėmęs globaliai keisti pasaulio suvokimą.
Pasaulio išgelbėjimui būtinas globalaus pasaulio esmės suvokimas, visos žmonijos auklėjimas naujai žvelgti į pasaulį – kaip į vieną visumą. Jei mes sugebėsime sukurti globalaus auklėjimo apie globalų pasaulį sistemą, visa žmonija nedelsiant pasijus atitinkanti Gamtą/Kūrėją – ir visų viltys išsipildys.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>