Krizė palies visus

Krizė, globalizacija

Klausimas: Kas bus su Amerikos rinka? Ar ji sugebės atsikurti?
Atsakymas: Atsikūrimas bus negreitas –  priklausomai nuo to, kaip keisis mūsų sąmonė; žmonija nežus – bet visiškai pakeis savo pasaulėžiūrą: užuot rūpinęsi kūnu, žmonės laiką leis rūpindamiesi dvasiniu prisipildymu.
Kelio atgal arba praeities pakartojimo – nėra.
Arba mes patenkam į Gamtos smūgių sritį ir beveik išmirštam, o nedidelė dalis (apimanti savyje visas sielas) pasiekia žmonijos dvasinį tikslą (tai vadinama „kančių keliu“), arba mes priimam kabalos metodiką ir pagal ją visiškai pertvarkome savo gyvenimą – tokiu atveju planeta mus išmaitins ir išvaduos nuo bausmių, gamtinių ir visuomeninių (tai vadinama „Šviesos keliu“).
Reikia suprasti, kad bankų krizė, kuri jau virto ekonomine krize, peraugs į visuomeninę – į ekologinę (vandens ir maisto trūkumas per artimiausius 10 metų), į nacistinę–karinę ir t.t., iki pat žmogaus sulaukėjimo, – jeigu jis nepradės taisyti savo egoistinės prigimties pagal kabalos metodiką.
O kitų metodikų nėra, todėl, kad jose nesama Aukštesniosios jėgos, sukūrusios mus ir todėl galinčios mus ištaisyti.

Klausimas: Visi kalba apie krizę. Bet asmeniškai sunku savyje tai pajausti. Ką reikia padaryti, kad stipriau pajustume šį pavojų?
Atsakymas: Krizė palies visus.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>