„Globalios“ kartos gyvenimo sąlygos

Kabala

Baal Sulamas. Straipsnis „Valios laisvė“:
Kai žmonija pasieks savo tikslą, t.y. pakils į meilės artimui lygį, kai visi pasaulio žmonės susivienys kaip viena širdis, – tik tada iki galo atsiskleis žmonijos laukianti laimė.

Baal Sulamas. Straipsnis „Taika pasaulyje“ (RU, EN):
Pirmiausia kiekvienam reikėtų gerai suprasti ir savo aplinkai paaiškinti, kad taika visuomenėje, valstybėje, planetoje – visiškai tarpusavyje susiję dalykai.

Baal Sulamas. Straipsnis „Paskutinė karta“ (RU, EN):
Etinė forma, apibrėžianti visų tautų gyvenimą, pirmiausia turi įpareigoti žmones duoti artimui, vadovaujantis principu „mylėk artimą kaip patį save”. Tokia bus visų tautų visuomeninė sąmonė. Bet, kaip to išimtis, kiekviena tauta gali laikytis savo religijos bei tradicijos, ir nedera vienai tautai kištis į kitos tautos reikalus.

Baal Sulamas. Straipsnis „Taika“ (RU, EN):
Egoistinis priešiškumas tarp žmonių ir tautų išnyks iš pasaulio tik padedant Aukštesniajai Kūrėjo (Gamtos) jėgai, jeigu norėsime vienytis su Juo. Taip nuo pat pradžių yra kūrimo sumanyme. Ir jeigu sieksime šio susiliejimo su Kūrėju tikslo, išnyks mūsų pavydas, išdidumas bei neapykanta ir susiliesime visi į vieną širdį, pripildytą Kūrėjo pažinimo.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>