Krizės tikslas – tobulumas

Krizė, globalizacija

Klausimas: Girdėjau Jus sakant, kad krizės tikslas – atvesti žmoniją į vieną lygmenį, kur kiekvienas gauna tai, kas būtina, o visa kita įneša, kaip indėlį, į visuomenę (kaip organizmo ląstelės). Kuo ypatingi tokie žmonių tarpusavio ryšiai? Kodėl Kūrėjas nori, kad mes tai pasiektume?
Atsakymas: Todėl, kad tokiu atveju nesivaikysime tuščio ir iliuziško užsipildymo šiuo pasauliu, bet sąmoningai gausime tiek, kad fiziškai egzistuotumėme. Ir visas mūsų egzistavimas bus vardan kitų. Laikydamiesi šio principo tapsime panašūs į Kūrėją ir todėl jausimės tokie kaip Jis – amžini ir tobuli. Štai kuo ypatingas toks egzistavimas!
Gaunu tai, kas būtina, reiškia, kad nenoriu daugiau, su džiaugsmu atsikratyčiau ir to, bet negaliu, nes toks esu sukurtas, kad turiu užsipildyti. Tikslas – pasiekti tokią būseną, kai žmogus užsipildo ne gaudamas, o atiduodamas. Tada jis jaučia visos kūrinijos – bendrosios ADAM sielos amžino organizmo gyvenimą. Atsiradus tokiems ryšiams tarp žmonių, žmogus jaučia ne tik patį ryšį, o naują kokybę – Aukščiausiąją šviesą, jį sukūrusį Kūrėją. Štai ši būsena ir yra kūrimo tikslas. Ji tobula, todėl Kūrėjas ir nori, kad mes ją pasiektume.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>