Dirbtinė gyvybė – ne kūrimo aktas

Kabala

Pranešimas: Mokslininkams pavyko sukurti visiškai dirbtinę molekulę, gebančią daugintis be pašalinės pagalbos. Specialistai teigia, kad į save panašių kūrimas – vienas iš svarbiausių visų gyvų Žemės būtybių požymių ir principų. Naujas įdirbis, tikėtina, galės nušviesti gyvybės atsiradimo pagrindus, taip pat padėti realizuoti vadinamosios sintetinės gyvybės sukūrimo koncepciją… Naujai atsiradusios molekulės, patekusios į tinkamą aplinką, dauginasi ir toliau, be to, tolesnis replikacijos procesas vis greitėja. Lygiai taip pat vystosi ir visi gyvi embrionai.
Replika: Kūrimu vadinamas „kažko iš nieko“ atsiradimo aktas. O ne tai, kad imami turimi ingredientai ir įvairiomis manipuliacijomis pagaminamas „koks nors virinys“… Kitaip apie pastojimo aktą galima kalbėti, kaip apie kūrimo aktą. Žinoma, mokslininkai supranta, jog užsiima tik materijos bei jos dėsnių ir savybių pritaikymu. Ši replika skirta tam, kad niekas nepagalvotų, jog mes galime atlikti veiksmą, panašų į Kūrėjo aktą, kurti „Kažką iš nieko“ (Ješ mi Ain).
Kabala atskleidžia žmogui kūrimo pradžią: Šviesa sukūrė iš nieko, iš nebūties, norą – kažką, kuris Jos trokštų ir patirtų malonumą dėl prisipildymo Ja. Visą kūrimą sudaro tik jiedu, Šviesa ir Noras. Šviesa – Kūrėjas. Noras – kūrinys. Visi pokyčiai yra susiję tik su noru, kuris iš priešingo šviesai keičiasi į panašų į šviesą. Šio noro dalys – visi pasauliai ir tai, kas juos užpildo, taip pat ir mes.

1 komentaras

Vienas atsiliepimas

  1. Michailas  •  14 sausio, 2009 @13:18

    Idomu, ar buvo darytos kokios mokslininku priekaidos, kaip galetu reaguoti „naujas organizmas” i jau esama gyvybine sistema, jeigu susiformuotu „kunas” is dirbtiniu lasteliu? Koks egoizmo lygmuo (avijutas) galetu pasireiksti per ta „tvarini”?

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>