Mūsų vystymosi lūžio taškas

Egoizmo vystymasis, Krizė, globalizacija

Evoliucija niekada nenutrūkdavo ir šiandien mes esame perėjimo iš „egoistinio pasaulio“ į „altruistinį pasaulį“ taške.
Kabala kalba apie tai, kad visų žemėje esančių gyvybės lygmenų raida yra vienoda.
Bakterijų evoliucijos tyrinėjimai rodo, kad tam tikru metu aplinkybės privertė kadaise priešiškas ir konkuruojančias bakterijas pradėti taikiai sąveikauti ir sukurti naujus daugialąsčius darinius, iš kurių vėliau susiformavo sudėtingi gyvi organizmai, tarp jų ir žmogaus organizmas.
Panašus procesas vyksta ir kituose gamtos lygmenyse, nuo „negyvojo“ iki „žmogaus“. T.y. iš priešiškų ir konkuruojančių grupių, tautų, religijų, civilizacijų mes privalėsime sukurti globalią šeimą. Juk mus veikia tie patys vidiniai duomenys (rešimot) – dvasiniai vystymosi genai, kurie išorėje atsiskleidžia kaip mūsų biologiniai duomenys.
Egoizmo storis (avijuto rešimot) nuolat auga ir sužadina evoliucijos procesą. Egoizmas auga pakopomis 0 – 1 (negyvasis) – 2 (augalinis) – 3 (gyvūninis), o kai pasiekia paskutinę 4-ąją pakopą (žmogus), išaiškėja ypatinga egoizmo savybė – ryšys su jį sukūrusia aukštesniąja pakopa (Kūrėju, Gamta).
Bet, kadangi ir 4-oji pakopa vystosi laipsniškai, pereidama savo vidines 0-1-2-3-4 stadijas, tai tik 4-oje žmogaus egoizmo raidos stadijoje pasireiškia jo globalumas. Nes šioje išsivystymo pakopoje jis jau turi užmegzti ryšį su savo Šaltiniu – Kūrėju. Tapti vienas kaip Kūrėjas.
Mes (iš išorės) žiūrime į žmogų tik kaip į biologinę sistemą. Kai ši sistema pasiekia tam tikrą savo raidos pakopą (4-ąją egoizmo stadiją), įvyksta „sistemos sutrikimas“ – sistemos organizacija ir darbas pakyla į kitą (jau globalų) lygmenį. Šiandien matome tai mūsų visuomenėje. Ima reikštis kitas – „dvasinis“ – mūsų raidos lygmuo, kuriame turime prilygti Kūrėjui. Kol kas mes apibūdiname jį tik kaip globalų, integralų. Tačiau, mums „susipažįstant“ su šia nauja savo egoizmo rūšimi, atsiras poreikis pajausti jai tinkamą užpildymą – Kūrėją.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>