Pradedančiųjų klausimai -2

Klausimai ir atsakymai

Klausimas (iš dienoraščio anglų k.): Neseniai „susidūriau“ su kabala ir itin ja susidomėjau. Sakykite, kaip turėčiau mokytis, kad vėliau pats galėčiau ją dėstyti? Ar yra kokios nors mokyklos, ar jūs renkate mokinius, o gal man bandyti mokytis savarankiškai? Ir dar. Jei man bus kažkas neaišku, iš kur galėčiau sulaukti pagalbos?
Atsakymas: Yra virtualūs ARI kursai. Jei juos sėkmingai baigsite, galėsite eiti toliau, taip pat mokyti – mums labai reikalingi dėstytojai!

Virtualūs kursai pradedantiesiems (rusų k.)

Klausimas (iš dienoraščio anglų k.): Prieš tris savaites pradėjau mokytis kabalos, bet mane trikdo, kai tvirtinate, jog nėra nieko išskyrus tai, ką aprašo kabala. Nejau tai neriboja mūsų galimybių?
Atsakymas: Bet juk kabala kalba apie visą pasaulių sistemą, jos šaknis, prigimtį, iš ko viskas ir kyla, ar ne?

Klausimas: Pastaruoju metu klausausi Jūsų pamokų ir studijuoju „Įvadą į kabalos mokslą“. Ar neužpildyti norai yra kilim savybės, užuomazgos (šaknys)? Noras pripildyti juos Šviesa, t. y. davimu, ir yra kilim sukūrimas? Jei taip, tai savo noru išsitaisau supanašėdamas savybėmis?
Atsakymas: Jūs teisingai mąstote, vertinate savo būseną – tęskite, taip ir kuriami kilim (indai)!

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>