Naujienos iš Lietuvos

Kabala ir Lietuva, Kongresai, įvykiai

Mūsų bičiuliai iš Lietuvos grupės praneša: „Lietuvoje vasario 12-15 d. vyko Vilniaus knygų mugė, specialiai kuriai buvo parengtos dvi kabalos knygos lietuvių kalba. Pirmoji – „Kabala. Pagrindiniai teiginiai paprastai“ buvo pristatyta dar praėjusiais metais, o antroji „Kabala be paslapčių“ išleista prieš pat mugę.
Kabalistinės knygos gimtąja kalba – puiki galimybė žmonėms susipažinti su gyvenimo mokslu.
Ačiū mūsų draugams, kurie dirbo, kad šios knygos būtų išleistos: Sofijai Tinovskytei, sutuoktiniams Dainai ir Rimantui Meškėnams.
Mugės metu buvo nupirktos 68 knygos lietuvių kalba, 32 – rusų ir anglų kalbomis bei 15 DVD diskų. Be to, buvo išdalinta 8500 nemokamo laikraščio „kabala.lt“ antrojo numerio egzempliorių.
Buvo matyti, kad kabalos poreikis ir domėjimasis ja Lietuvoje išaugo – žmonės noriai vartė knygas, skaitinėjo laikraštį siekdami ir patenkinti smalsumą, ir pagaliau sužinoti, kur gi ta gyvenimo prasmė.
Tik visi kartu!!!”

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>