Pradedančiųjų klausimai – 3

Dvasinis darbas, Klausimai ir atsakymai

Klausimas: mano egoizmas neišsivystęs, aš nesiekiu pinigų, karjeros, neturiu ambicijų, dirbu įvairius darbus už minimalų atlyginimą, tačiau turiu šiokį tokį norą ištrūkti iš šito rato. Ar man vystyti egoizmą ar galiu mokytis kabalą ir be to?
Atsakymas: galvokite, kaip ištaisyti turimą egoizmą, paskui pamatysite, kaip jūsų egoizmas ims „veržtis“ ir dar su kokia jėga! Juk visas mūsų kilimas Kūrėjo link grįstas egoizmo augimu ir jo ištaisymu.

Klausimas: paskutinę kongreso dieną nusprendžiau nustatyti telefono žadintuvą ir kasdien po minutę skirti mintims apie visus Žemės gyventojus kaip apie vieną kli. Labai noriu į grupę, tačiau egoizmas mane kol kas sulaiko. Reikia prisiversti eiti į grupę ar palaukti, kol tai įvyks natūraliai, kai Šviesa stumtels mane į grupę?
Atsakymas: Jei žmogus serga, bet lūkuriuoja, kol atsiras noras išgerti karčias tabletes, susileisti vaistus ar operuotis, sakykit, ar teisingai jis elgiasi?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>