Pradedančiųjų klausimai – 4

Klausimai ir atsakymai

Klausimas (iš dienoraščio vokiečių k.): Esu priklausomas nuo kompiuterinių žaidimų. Jūsų paskaitose girdėjau, kad norų nereikia slopinti. Ar Šviesa ištaiso priklausomybę nuo kompiuterinių žaidimų, televizijos ir t. t.
Atsakymas: Paprasčiausiai užsiimkite kabala (skaitykite, klausykite, žiūrėkite) – ir patys užsiėmimai jus ištaisys, be jokios prievartos. Reikia tik prisiversti dalyvauti užsiėmimuose, netinginiauti, bet savęs „nelaužykite“ – jūsų asmenines savybes pakeis tik Aukštesnioji šviesa (or makif).

Klausimas (iš dienoraščio hebrajų k.): Ar yra ryšys tarp kabalos studijų (mokymasis, grupė, platinimas) ir sustiprėjusių seksualinių troškimų?
Atsakymas: Taip, bet nekreipkite į tai dėmesio (kiek tai įmanoma!), kaip ir į kitas atsirandančias kliūtis, siekite tik tikslo. Visa kita susiklostys taip, kaip ir turi būti. Natūralu, kad kyla kliūčių, taip yra kiekvienam.

Klausimas: Kodėl klausant kabalistinių dainų ar žiūrint animacinius filmus ašaros liejasi savaime, o širdis prisipildo ilgesio? Kas atsitinka? Kaip tai paaiškinti?
Atsakymas: Tai dėl džiaugsmo susitinkant su tuo, kas amžina, tobula, ir dėl būsimo malonumo nujautimo.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>