Ar G20 lyderių susitikimas atneš naudos?

Krizė, globalizacija

Klausimas: Balandžio 2 d. susitinka didžiojo dvidešimtuko (G20) šalys, jų lyderiai mėgina išvesti pasaulį iš krizės. Ką jie gali padaryti?
Atsakymas: Tie žmonės gali nuveikti daug. Jie formuoja tam tikrą nuomonę. Pasaulis krizėje. Tarp jų atsiranda vis daugiau tokių, kurie supranta, kokį blogį krizė atneš pasauliui, jeigu kiekviena valstybė rūpinsis tik savimi. Vadinasi, atsiskirti neverta. Reikia susijungti, bet kaip tai padaryti – niekas nežino.
„Mes susirenkame, kad kažko imtumėmės, tačiau nieko negalime padaryti“ – štai ką jie visiems demonstruoja. Atsiriboti vieniems nuo kitų nevalia, o kaip tam pasipriešinti – neaišku.
Žinoma, jie ko nors imsis, bet turint omenyje šiandieninius vystymosi tempus visa tai labai greitai sugrius. Ir niekas nesupras, kur visa tai nepastebimai išgaravo, kaip kad nutiko su Obamos planu.
Kodėl taip vyksta? Nes jie negali priimti bendro tarpusavio sąveikos dėsnio – „Laidavimo dėsnio“, kuris teigia, kad šiandien mus turi sieti geri tarpusavio ryšiai, o pastarieji grindžiami supratimu, jog viskas visiškai priklauso nuo kiekvieno.
Susirinks 20 įtakingų žmonių – visi valstybių vadovai. Jie nebegali ilgiau žaisti su savo tautomis: apgaudinėti ir raminti. Kitaip kils neramumai, badas, prasidės stiprūs sukrėtimai. Tad jie privalo kažką pasiūlyti pasauliui.
Bet harmonijos reguliavimas ir atstatymas turi būti įgyvendinamas ne materialiame, o vidiniame – ryšio tarp žmonių lygmenyje. Ten įvyko sudužimas, gimė egoizmas ir būtent ten turime šį egoizmą ištaisyti. Todėl būtina išstudijuoti mūsų būseną kaip ir tą būseną, į kurią mus stumia Gamta. Turime išmokti gyventi naujame pasaulyje, kaip kad to mokome savo vaikus.

Iš 2009-03-13 pamokos pagal Baal Sulamo straipsnį „Valios laisvė“ Skaityti visą>>

G20 gavo receptą krizės sprendimui >>

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>