Internetą – slaptųjų tarnybų kontrolei!

Kabala, Krizė, globalizacija

Pranešimas „The Telegraph“: Britanijos vyriausybė numato įpareigoti paslaugų teikėjus registruoti kiekvieną elektroninį laišką ir kiekvieną aplankytą tinklapį. Informacija turi patekti į duomenų bazę. Tai reiškia, kad Britanijoje neliks nei vieno nepastebėto telefoninio skambučio, elektroninio laiško ar tinklapio vizito. Įstatymo projekto pasirodymas numatomas 2009 metais.
Komentaras: Be abejo, to nori visos pasaulio vyriausybės. Bet liaudį reikėtų auklėti. Juk remdamasi dėsniu „visuma prilygsta daliai“ vyriausybė į savo liaudį privalo žvelgti kaip tėvai į savo vaikus, o tai reiškia – ne tik juos apriboti ir bausti, bet ir rūpintis jų auklėjimu ir branda. Nesvarbu, kiek tai pareikalautų lėšų ir pastangų. Kabala aiškina apie būtinybę valdyti visuomenės nuomonę – bet ne tam, kad vyriausybei būtų patogu manipuliuoti piliečiais, o tam, kad visuomenėje būtų sudaryta teisinga vertybių skalė – apimanti žmogaus, šeimos, valstybės, žmonijos egzistavimo prasmę. Mums atrodo, kad šių aukštų vertybių neįmanoma įskiepyti masėms. Tačiau kabala tvirtina, kad viskas priklauso tik nuo aplinkos nuomonės!

Komentarų nėra

Komentarai

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>