Bauda už žodį „krizė“

Krizė, globalizacija

Pranešimas: Buvęs Vilniaus meras, liberalų ir centro sąjungos lyderis A. Zuokas pasiūlė bausti politikus, kurie viešai pasisakydami vartoja žodį „krizė“.
„Šiandien pagrindinė krizė yra valstybės politikų ir biurokratų galvose. Krizė – tai savojo bejėgiškumo ir beviltiškumo įrodymas“. Būtina terminą „krizė“ pakeisti į „iššūkį“.
Komentaras: Visiškai teisingai – tai iššūkis mums, mūsų egoizmui, mūsų protui. Privalome suprasti „iššūkio“ priežastį ir ją pašalinti, išsitaisydami pagal panašumą gamtai – reikia ištaisyti žmonių tarpusavio santykius. Krizė arba iššūkis parodo, kad nesame pusiausvyroje su bendru gamtos dėsniu, o juk gamtoje mes visi esame integralios dalys ir privalome darniai ir harmoningai veikti.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>