Nenustokite kovoti su širdies sunkumu

Dvasinis darbas, Kongresai, įvykiai

Klausimas: Prasidėjo kongresas Šiaurės Amerikoje, kitą savaitę įvyks kongresas Turkijoje, ir kiekvienas turi galimybę juose dalyvauti. Tačiau ką daryti, jei žmogus neturi noro ten vykti?
Atsakymas: Jeigu žmogus suvokia, jog neturi noro vykti į kongresą – tai puiki galimybė atskleisti savo paties egoistinę prigimtį ir ją ištaisyti.
Svarbu, kokias išvadas jis padarys: ar supras, jog šis pasipriešinimas kongresui – tai pagalba iš aukščiau jo egoizmui atskleisti, kad pakeltų save virš jo, arba sutiks su juo ir  nuolankiai nuplauks gyvenimo srove mirties link…
Jeigu aš suprantu, kad kliūtis kyla iš Kūrėjo, gero ir kuriančio gėrį (juk nėra nieko išskyrus Jį), ir pradedu dirbti su kliūtimi, kad jos dėka pasistūmėčiau, jei stoju tarp šių dviejų jėgų iš kairės ir iš dešinės, noriu sujungti jas savyje ir leisti joms kovoti –  žinoma, į kongresą atvyksiu (visas žaizdotas po šios kovos).
Kaip mano ego besipriešintų viduje – aš atliksiu šį fizinį veiksmą. Galbūt viduje to nenoriu – vis tiek atvažiuosiu! Tuomet šis veiksmas bus puikus vidinis darbas.
O jeigu sutiksiu su egoizmu, rasdamas visokių pateisinimų nevykti į kongresą, praleisiu galimybę, Kūrėjo duotą man iš aukščiau.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Atvažiuokite, jūs labai laukiami!“

„Nepražiopsok progos!“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>