Vietoj narkotikų – Šviesa

Klausimai ir atsakymai

Klausimas (iš dienoraščio anglų kalba): Ką galvojate apie marihuaną? Aš manau, kad tai žolė, o ne narkotikas. Kas čia blogo, jei besimokantieji kabalos rūko ir atsipalaiduoja?
Atsakymas: Jei vartojama kaip vaistai, tai viskas gerai, net gyvatės nuodai, o jeigu tam, kad žmogus atsijungtų nuo realybės ir ištaisymo – ne.
Be to, būtina atkreipti dėmesį į priklausomybę… Apskritai, jei žmogus veržiasi aukštesnio tikslo link šito jam nereikia.

Klausimas (iš dienoraščio anglų kalba): Ne kartą kalbėjote apie tai, jog mokantis kabalos mūsų polinkis vartoti narkotikus ir vaistus, prie kurių galima priprasti, silpnėja ir pamažu išnyksta. Aš pati tuo įsitikinau. Tai dėl to, kad veikia Šviesa ar dėl to, kad padeda draugai-bendraminčiai?
Atsakymas: Šviesa, tik Šviesa !

Daugiau šia tema skaitykite:

„Vietoj narkotikų – Aukštesnysis pasaulis“

„Krizė – tabletės – būrėjos“

„Susižavėjimas narkotikais neišvengiamas“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>