Šeštojo jutimo organo fizika

Realybės suvokimas

Klausimas: Kad pajustume dvasinį pasaulį, turime išugdyti šeštąjį jutimo organą, nesusijusį su fiziniu kūnu. Kaip veikia šis organas?
Atsakymas: Visa,  ką jaučiame, priimame jutimo organais, po to smegenyse tai virsta elektriniais ir cheminiais procesais, kurie sulyginami su jau turimais atmintyje, atpažįstami ir pateikiami sąmonei kaip užbaigti vaizdai ar sąvokos.
Mūsų suvokimas susideda iš dviejų dalių: „aš“ ir „tai, ką jaučiu“. Visa tai vyksta noro viduje. Nes mūsų pasaulio materiją sudaro noras patirti malonumą.
Noras slypi ne kūno ląstelėse. Galiu išmatuoti tik kūno reakcijas į savo norus ir ketinimus.
Kūne galiu išmatuoti elektrinius arba cheminius veiksmus, bet tai tebus kūno reakcijų, o ne to, kas vyksta noro viduje, matavimas.
Paties noro išmatuoti ar pajusti niekaip negaliu. Pavyzdžiui, ragaudamas gėrimą – jaučiu skonį, kvapą, mėgaujuosi juo.
Galiu išmatuoti kūno reakcijas į gėrimą, tačiau tai tebus reakcijų, o ne noro matavimas.
Vadinasi, bet kuris, ir materialaus, ir dvasinio pasaulio noras yra virtualus. Nei egoistinis, nei altruistinis noras nėra materialūs.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Šeštasis pojūtis“

„Dialogas tamsoje“

„Nematoma jėga, neleidžianti sustoti“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>