Mintis – norų tarnaitė

Dvasinis darbas, Realybės suvokimas

Kūrėjas sukūrė norą patirti malonumą. Nieko kita, išskyrus šį norą. Stipresnis noras mėgautis valdo silpnesnį.
O kas yra mintis, protas? Mintis padeda pereiti nuo vieno noro prie kito, nuo būsenos prie būsenos, nuo vieno norų tipo prie kito.
Norai – tai gamtos medžiaga. O mintis – tai priemonė, įrankis, padedantis mums panaudoti šiuos norus, įtraukti juos į save, judėti šių jėgų lauke – nuo stipresnės jėgos prie silpnesnės ar atvirkščiai, tarsi artėjant prie magneto ar tolstant nuo jo.
Mintis – judėjimo tarp norų jėga. Su ja galiu keisti savo vietą tarp įvairių norų, judėti tarp jų. Tačiau kokiame nore bebūčiau, jis visada man viešpatauja.
Todėl turiu pasinaudoti minties jėga, kuri padės man suprasti ir įtikinti save, kad mano noras, mano būsena, sąlygos, kuriose esu, – blogi, kad yra geresnių sąlygų, tačiau pirmiau turiu per mintis pakeisti savo norus, nuo vienos norų lauko bangos (įtampos) pereiti prie kitos, kaip kad krūvis magnetiniame lauke.
Kabalos moksle noro, kuriame esu, minties analizė vadinama blogio suvokimu. Mintis manyje vystosi veikiant aplinkai arba Šviesai.
Taip mes galime „plaukti“ norų lauke, judėdami nuo žemesniojo prie aukštesniojo. Mintis (blogio suvokimas) padeda mums pereiti nuo vienos būsenos prie kitos.
Taip manyje pasikeisdami dirba tai protas, tai jausmai. Tačiau visada judame ta pačia schema: noras – mintis – noras.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Iš kur atsiranda protas?“

„Ar mintis gali veikti materiją?“

„Veikti minties galia“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>