Ačiū už jūsų klausimus!

Klausimai ir atsakymai

Klausimas: Jūs priimate tik klausimus ir vienas į juos atsakinėjate. Taip prarandate atgalinį ryšį. Kodėl nepriimate ir nepaisote kitų nuomonės, to paties pasaulio matymo kitu kampu?
Atsakymas: Anksčiau dalyvavau diskusijose ir forumuose. Jūsų klausimus skaitau, o ginčytis neturiu nei laiko, nei jėgų. Paprastai tie, kurie ginčijasi, būdami pakankamai nesusipažinę su siūloma medžiaga (šiuo atveju su kabala, o tai reikalauja jėgų, laiko, išsilavinimo), neigia ją, kad pratęstų ginčą. Dažnai griebiasi žodžių akrobatikos, neįrodomų religinių teiginių, to, kad „taip pasakyta“.
Kabala kviečia mąstyti logiškai, pasitelkti faktus, tirti pagal taisyklę: „Tikėk tuo, ką mato tavo akys”, „Tam, ko nepasiekiame, nesuteikiame vardo“. Kalbame tik apie tai, kas akivaizdu.
Po to, kai susipažinsite su kabalos mokslu, suprasite, kad jis labiau nei kuris kitas žinojimas paaiškina žmogaus esmę, jo sukūrimą, vystymosi procesą, pasaulio suvokimą, tikslą ir tai, kaip jį pasiekti – ar priverstinai, ar laisva valia, sąmoningai.
Taip pat susipažinsite su visų tikėjimų, religijų, filosofijų pagrindais ir sužinosite, kodėl žmogus tai sau sukuria.
Po to patys pradėsite jausti jėgas, valdančias mūsų pasaulį, mūsų pasaulio reakcijas ir kokį atgalinį poveikį jos turi šiam Aukščiausiajam valdymui.Visa kūrinija ims atrodyti kaip viena uždara sistema, kuri palaipsniui jums tobulėjant atsiveria su savo dinamika, apimančia visus pasaulius, nuo dvasinės materijos sukūrimo, jos nusileidimo, sugrubimo iki mūsų pasaulio, jo materijos, jos ištaisymo ir grįžimo į kūrimo pradžią. Trumpai tariant, pamatysite viską nuo pradžios iki galo.
Aš priimu jūsų klausimus ir su meile į juos atsakinėju todėl, kad jie padeda ir verčia mane dar paprasčiau pateikti kabalą. Ačiū jums už tai!

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>