Į viršų ant erelio sparnų

Kongresai, įvykiai, Krizė, globalizacija

Dabar, po kongreso (2010 gegužė, Amerikos kongresas), mes esame tarytum naujo etapo pradžioje.
Kongresas mus gerokai pakeitė, ir sykiu jaučiame, kokie pasikeitimai vyksta pasaulyje visų paskutinių įvykių šviesoje. O toliau pasaulis jaus vis daugiau ir daugiau problemų.
Ir iš tikrųjų mes privalome pasiekti finalinį tikslą. Įsivaizduokite, kad žmonija – bėgikas, kurį pakeliui muša, ir šie smūgiai suteikia  jam jėgų atbėgti iki finišo. Bet jis privalo bėgti ir pasiekti finišą.
Jam yra skirtas laikas, per kurį turi pasiekti tikslą. Jis turi pribėgti – nėra kito pasirinkimo. Vienintelis pasirinkimas – arba bėgti siekiant tikslo, arba laukti smūgių ir bėgti pirmyn, stengiantis jų išvengti.
Bet yra ir trečias kelias: susivienydami mes galime sužadinti mumyse jėgą, kuri leis pakilti į tikslą lengvai. Ji paims mus ant savo sparnų tarytum erelis savo jauniklius ir pakels į viršų!
Bet problema yra ta, kad mes negalime palikti pasaulio ir patys pakilti ant šio erelio, Binos, sparnų. Mes privalome palaikyti ryšį su visu pasauliu.
Ir jeigu galvosime apie visus žmones ir skirsime save jiems – būtent tada ir pakilsime!
Pasaulis stovi ant paties bedugnės krašto, ir mes turime jam padėti pakilti ant šių erelio sparnų…

Daugiau šia tema skaitykite:

„Visas pasaulis priklauso nuo mūsų“

„Vaistai jau pradėjo veikti“

„Šviesos kelias ir kančių kelias“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>