Dvasinio gimimo paslaptis

Dvasinis darbas

Klausimas: Kaip kritimo metu taip tvirtai laikytis tikslo, kad panaudočiau kritimą pakilimui, kad pats leisčiausi, o ne Kūrėjas mestų mane žemyn?
Atsakymas: Privalau valdyti šį kritimą ir pats nuspręsti, kad man būtina nusileisti. Aš iš anksto pasiruošiu nusileidimui taip, kaip ruošiamasi chirurginei operacijai.
Kas man padės kritimo metu „nepamesti galvos“, nepakliūti troškimų valdžion? Padės ryšys su tikslu, kad jausdamas kritimą ne prarasčiau save, o pakilčiau. Pats sau to garantuoti negaliu.
Todėl man būtina teisinga aplinka, kuri palaikys mane, kai dėl per didelių norų aš nebevaldysiu savęs.
Kai dvasiniam embrionui ateina laikas gimti, kitaip tariant, ateina laikas pakilti į maitinimo pakopą, kaip jis gali susieti šias dvi būsenas, juk gimdamas jis netenka savo pakopos apsiversdamas „galva žemyn“?
Tačiau, kaip jam pavyksta iš visiškos netekties būsenos, „galva žemyn“ nepersileisti, o gimti naujame pasaulyje ir prilipti prie Kūrėjo aukštesnėje pakopoje?
Tam duoti skirtingi rešimot de avijut ir rešimot de itlabšut (noro ir Šviesos rešimot) 1/0. Išeina, kad visada galiu susijungti su dviem pakopomis iškart! Tai ir padeda man gimti.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Kaip tapti kūriniu

„Kaip pakilti ant aukštesnės pakopos

„Žingsnis po žingsnio

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>