Pasaulis, kuriame „gimsta” žmonija

Kabala, Krizė, globalizacija

Pirmą kartą šį mokslą apie integralias sistemas atradau prieš trisdešimt metų, kai bandžiau studijuoti, kaip veikia žmogaus kūnas (mano pirmoji profesija – biokibernetika).
Tada supratau, kad neįmanoma atskirai tyrinėti širdies, kepenų, inkstų, smegenų – juk viskas susieta į vieną sistemą. Tačiau mes nesugebame šito tyrinėti kaip vieningos sistemos.
Visi supranta šią problemą, tačiau niekas negali taip pateikti tinkamų pavyzdžių, formulių, schemų, grafikų ir diagramų, kad visą darbą sujungtų į visumą. Tuomet negalėjau suprasti, kodėl taip yra. Tik mačiau, kad tai neįmanoma.
Tik tada, kai po visų ieškojimų atėjau į kabalos mokslą, gavau atsakymą. Esmė ta, kad mes patys nesame tokie. Mes visi egoistai − mūsų protas, jausmas, noras yra egoistiniai, todėl negalime nei sukurti, nei ištyrinėti globalių sistemų, sukurtų davimo pagrindu. Juk mes visada „nukreipti“ į pačius save, o ne nuo savęs į išorę.
Tikėsimės, kad studijuodami kabalą išmoksime tyrinėti naują pasaulį, besiveriantį mūsų dienomis. Kažkada būdami penkiolikos dvidešimties mokėmės, idant pažintume pasaulį, kuriame gimėme. Todėl ir dabar verta sugaišti kažkiek laiko, kad pažintume naująjį pasaulį, kuriame šiandien „gimsta“ visa žmonija. Nuo to laimės visi.
Šiuos dėsnius bandome įgyvendinti savo organizacijoje – du milijonai mokinių visame pasaulyje juos diegia šeimoje, ugdydami vaikus, visur. Aš labai viliuosi, kad jūs irgi susipažinsite su šiais dėsniais. Nes tai susiję su viskuo: pradedant asmeniniu, šeimos gyvenimu (santykiai tarp vyro ir žmonos, vaikai) ir baigiant visa valstybe ar visu pasauliu.

Iš 2011 m. vasario 1 d. paskaitos Paryžiuje

Daugiau šia tema skaitykite:

Visus mokslus reikia atnaujinti

„Studijuok kabalą – ji tau viską paaiškins!”

Kabalos mokslo pranašumai

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>