Žinoti – reiškia duoti

Krizė, globalizacija

Klausimas: Jeigu didžioji žmonijos dalis pradės vienytis (kaip mes per kongresus), tai pasaulyje bus mažiau nelaimių, tiesa?
Atsakymas: Be abejo, mūsų veiksmai atneša naudą. Nekelia abejonių, kad dėl mūsų vidinių ir išorinių pastangų kančios šiandien pasaulyje irgi yra „lengvesnės“ ir „minkštesnės“. Bet kiek jos „lengvesnės“, mes nežinome, nes nematome ryšio tarp savo veiksmų ir skirtingų įvykių.
Todėl negalime pasakyti, keliais procentais dėl kongreso sumažėjo potvynių ar gaisrų, bet tai tikrai įvyko. Poveikio paveikslą galėsime matyti tik tuomet, jeigu turėsime tokį kolektyvinį matymą, kaip kad turi integrali visuomenė/aplinka, kitaip tariant, jeigu pasieksime bent jau pirmąją dvasinę pakopą – pirmąją vienybės pakopą.
Klausimas: Vadinasi, egoistiniuose jutimo organuose niekada neišvysime, kaip susivienydami sustabdėme teroristinį aktą ar gamtinę katastrofą?
Atsakymas: Tai galėsi pamatyti tik su sąlyga, kad turi „ekraną“, idant atskleistum informaciją ne iš smalsumo ar dėl vidinės ramybės, o kad tokiu būdu duotum artimui. Žinojimas tau reikalingas, kad eitum aukščiau jo: iš pradžių atsiranda būtinybė eiti aukščiau žinojimo, o paskui priklausomai nuo šito atsiveria aukštesnis (globalus, integralus, dvasinis) žinojimas.
Klausimas: Tad neverta savęs smerkti už tai, kad pernelyg nesistengiau vienytis, ir dėl to kažkas atsitiko. Tai nenaudinga išsitaisymui?
Atsakymas: Gamtos sistema tokia: jeigu tau būtų reikalinga ši informacija, tai ji atsiskleistų. Viskas vyksta pagal vieną programą ir veda pasaulį prie galutinio išsitaisymo.
Dabar negali šito matyti, bet vėliau pasieksi tokią būseną, kai tai bus įmanoma. Tačiau jei žinojimas nebus reikalingas, kad duotum, tu pats nepanorsi tų žinių atskleisti. Jeigu ne davimui – tai kam atskleisti ir žinoti?! Vėliau pasaulis tau atsivers nuo krašto ligi krašto – tu viską matysi ir žinosi! Ir pasakysi: „O aš nieko nenoriu! Kiek sugebėsiu dėl davimo, tiek pasiimsiu žinių, idant pakilčiau virš jų duodamas“.

Iš 2011 m. vasario 9 d. pamokos pagal straipsnį „Kabalos mokslo esmė“

Daugiau šia tema skaitykite:

Karų arba geranoriško bendradarbiavimo kelias

Būti kitus pripildančiu šaltiniu

Manojo egoizmo smėlio audra

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>