Veidrodinis kongresas Lietuvoje

Kongresai, įvykiai

2011 m. birželio 10-12 dienomis rengiamas kongresas Maskvoje. Tuos, kurie negali į jį vykti, kviečiame į veidrodinį kongresą Lietuvoje, vyksiantį kaimo turizmo sodyboje „Auksinio Elnio Dvaras“, kuri yra įsikūrusi Žemaitijoje, šalia Virvytės upės.

Kabalistinis kongresas – tai praktinis eksperimentas, kuriuo kiekvienąkart patikrinama, kokiu būdu šį beribį ir daugialypį pasaulį gali teigiamai veikti žmonės, siekiantys atskleisti savyje Vienybės būseną, kupiną visiško Būsimojo Pasaulio pajautimo, pasitenkinimo, jėgos ir meilės.
Akivaizdu, kad dabartinio pasaulio būsena labai įdomi, jautri ir kartu – itin pavojinga.
Kongreso tikslas – sukurti vietą ir laiką, kurioje Mes susijungiame kartu, turėdami ketinimą susilieti su Aukštesniąja Jėga, Kūrėju, ir paveikti ją taip, kad sulauktume gero Jos poveikio, taip suteikdami pasauliui galimybę atsisukti į gėrį ir keliauti į ateitį taikiuoju keliu.
Kongreso tikslas –  atskleisti, pajausti Aukštesniąją Jėgą, kuri yra „Gera ir Kurianti gėrį“ ir kurios valdymas pagrįstas absoliučios ir besąlygiškos meilės principu.

Platesnę informaciją apie veidrodinį kongresą rasite čia >>

Vieno žmogaus registracija >>

Šeimos registracija >>

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>