Abipusis laidavimas – visam pasauliui

Krizė, globalizacija, Laidavimas

Klausimas: Skaitau straipsnių, kuriuos pateikia judėjimas „Laidavimas“, atsiliepimus, ir dauguma kalba, kad jūs tiesiog norite išplėsti savo pasekėjų ratą, neva „kabala jau nekabina, ir todėl Laitmanas dabar pradėjo naują judėjimą“.
Atsakymas: Man patinka tokie aštrūs klausimai ir atsikirtimai – aš juk siekiu, kad mano nuomonę suprastų. Kabala – tai pasaulio ištaisymo metodika, kuri pateikiama kiekviename žmonių visuomenės lygyje:
– yra žmonių, kurie domisi dvasiniu tobulėjimu.
– yra žmonių, kurie domisi ėjimu pirmyn, nes jiems svarbu saugiai, ramiai gyventi – jiems ir jų vaikams.
– yra žmonių, kuriuos visa tai labai mažai domina. Jiems įdomu tik kaip gerai, normaliai pragyventi: dabar jaučiuosi patogiau, ir mano užduotis – išsaugoti šį komfortą arba pagal galimybę jį padidinti.
Vienų žmonių siekiai tik asmeniniai, kitų − visuomeniniai. Yra žmonių, kuriuos traukia valdžia, šlovė, žinios, turtai, kitaip tariant, jų poreikiai didesni nei paprasto žmogaus.
Ir kiekvieno žmogaus savybės, norai nustatyti jo esmės, toks jis gimė. Ir todėl aš, kaip studijuojantis žmogaus prigimtį ir visuomenę žmogus, niekam nereiškiu jokių pretenzijų ir puikiai suprantu, kad tik tie žmonės, kurie užsiima kabala arba kuriuos domina kabala, – jie ir ateis į kabalą.
O tie žmonės, kurie šių siekių neturi, kad ir kiek aš jiems pasakočiau apie kabalą, jie neateis. Tačiau jie pamatys, kad abipusis laidavimas – tai tas įrankis, su kuriuo šiandien galime ištaisyti krizę: ir vidinę krizę žmoguje, ir jo šeimoje, valstybėje bei pasaulyje.
Aš noriu, kad jie sužinotų kaip tik šitai. Ir kiekvienas priklausomai nuo jo vidinio klausimo, poreikio užims savo vietą savęs ir žmonijos ištaisymo hierarchijoje.
Todėl čia nėra jokių mėginimų įtraukti žmones ten, į ką jie nereaguoja. Neįmanoma to padaryti. Tai nėra įprastas politinis judėjimas, kur galima suvilioti žmogų kažkokiais tikslais: „nueisime, užkariausime, atimsime iš kitų ir pasidalinsime tarpusavyje“ ir taip toliau.
Priešingai, tai judėjimas, kuris remiasi tik bendru visų visuomenės narių sutikimu. Todėl jame dalyvauja kiekvienas. Kitaip tariant, praktiškai prie abipusio laidavimo privalės prieiti kiekvienas žmogus pasaulyje, tačiau tik tiek, kiek nuo pat pradžių jis turi tam prigimtinių savybių, įgimtų polinkių, gabumų.

Iš 2011 m. rugpjūčio 14 d. TV programos „Klausk kabalisto“

Daugiau šia tema skaitykite:

Kelyje į galutinį pasaulio ištaisymą

Partnerystė su Kūrėju

Laidavimas – raktas į naująjį pasaulį

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>