Krizė – ne vaistas, o postūmis išsitaisyti

Krizė, globalizacija

Nuomonė (L. Ivašovas, generolas pulkininkas, Geopolitinių problemų akademijos prezidentas): Jeigu doleris žlugs, JAV bus priverstos atsisveikinti su svajone viešpatauti pasaulyje. O be šitos svajonės Amerika vargu ar išgyvens kaip vieninga valstybė, nes kitokios pasaulėžiūros amerikiečiai neturi.
Dėl JAV ir dolerio žlugimo nukentės visų valstybių ekonomikos. Bet gal nereikia gailėtis dėl pasaulinės ekonomikos krizės?
Šiandien ne filosofai ir poetai, o finansininkai diktuoja gyvenimo toną.
Šiuolaikinis būties modelis turi būti pakeistas į dvasiškai sąmoningos būties modelį. Tai padaryti galima per pasaulinės finansinės ekonominės sistemos krizę, kur krizė – galimybė atimti valdžią iš globalaus oligarchato.
Kokių pasekmių turės dolerio katastrofa? – Iš apyvartos išeis grynieji doleriai, tai smogs pasaulinei ekonomikai, amerikiečiams bus dovanota 27 trilijonų dolerių skola, išlikusios valiutos bus deformuotos, pasauliniame ūkyje kils chaosas.
Bet sustiprės valstybės vaidmuo ekonomikoje; formuosis tautinio atgimimo vyriausybės; tarp ne vakarų civilizacijų suaktyvės konsolidacijos procesai; padidės SNO vaidmuo; euroamerikietiška civilizacija smuks; Šanchajaus organizacijos bendradarbiavimo pagrindu atsiras naujas pasaulio polius; tautos kreipsis į Dievą, pradės vystytis kultūra, mokslas, švietimas, sveikatos apsauga, atgims moralinės vertybės ir nacionalinės tradicijos: žmogus grįš prie harmonijos su Žeme ir kosmosu.
Taigi, tegyvuoja negailestinga globalioji valomoji ekonomikos ir finansų krizė!
Komentaras: Tai, kas buvo – negrįš, laukiama – neišsipildys! Pati krizė nevalo, ji mums duota tam, kad suvoktume jos priežastį – mūsų egoistinę prigimtį ir savęs keitimu pakiltume aukščiau jos, ir aukščiau viso to, ką praeityje padarėme.

Daugiau šia tema skaitykite:

Suprasti, kaip kuriama permainų ideologija

Ilgai lauktas liberalios pasaulinės sistemos žlugimas

Kol Aukštesnysis neatsuko mums nugaros

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>