Kas yra tie teisėjai?!

Auklėjimas, vaikai, Krizė, globalizacija

Pranešimas: JAV Aukščiausiasis Teismas nutarė, kad atskiros valstijos negali riboti smurtinio turinio video žaidimų pardavimo asmenims, nesulaukusiems tam tikro amžiaus. Sprendimas skirtas apsaugoti JAV Konstitucijos pirmąją pataisą bei teisę į vaikų saviraiškos laisvę. Todėl nutarta leisti platinti tokius žaidimus.
Komentaras: Kabala aiškina (tai parodo ir mūsų gyvenimiška patirtis), kad žmogus formuojamas tik veikiant aplinkai (žr. Baal Sulamo straipsnį „Valios laisvė”) ir jo valioje yra tik aplinkos pasirinkimas. O pasirinkus aplinką, jau nebe žmogaus valioje, kokiu jis taps – jis taps tuo, kuo jį suformuos jo paties pasirinkta aplinka.
O dabar klausimas: kai mes suteikiame vaikui visišką laisvę, ar mes įvertiname tai, kad jis yra nelaisvėje, nes gimė egoistiškas, tingus, norintis tik malonumų, ir nepageidaujantis jokios atsakomybės? Pats vaikas yra valios nelaisvėje, ir dėl savo egoistinės prigimties linkęs rinktis blogą aplinką, knygas, TV programas, virtualią aplinką.
Teisėjai matyt neįvertino fakto, kad mes gimstame su sugadintais polinkiais, o ne neutraliais. Todėl mums būtina apsaugoti vaiką nuo blogos įtakos, kuri tvyro mus supančiame pasaulyje. Juk šį pasaulį kuria neatsakingi žmonės, kurie nori tik uždirbti iš mūsų švelnių, pažeidžiamų, jautrių vaikų.
Todėl Biblija nurodo tėvams auklėti vaikus. Tai – tėvų atsakomybė. Ir jokiu būdu nereikia tikėtis to iš valstybės ar visuomenės.

Daugiau šia tema skaitykite:

Norvegijoje uždrausta prekyba „žiauriais“ vaizdo žaidimais

Tėvai ir vaikai: kurie kurių nesupranta?

Geriausia dovana vaikui

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>