Ko gi mus moko žiniasklaida?

Krizė, globalizacija

Nuomonė (Jurijus Romanenko, Taikomosios politikos centro direktorius): Per televizorių mums rodo prievartą, muštynes, o žmogus linkęs kartoti tai, ką mato. Negana to, kad didžioji dauguma šalies žmonių nekenčia valdžios taip, kad yra pasiruošę ją užmušti, bet jiems dar nuolat rodo paveikslėlį, kuris patvirtina, kad jų motyvacija teisinga, ir paskatina spręsti savo problemas prievartos keliu. Taip formuojamos naujos kartos naujos vertybės.
Jeigu visuotinis konfliktas nesibaigs atominiu karu, tai baigiantis krizei sustiprės viršvalstybiniai  dariniai. Tam nepasirengusios valstybės išnyks. Kaip jau faktiškai išnyko Tunisas, Libija, Sudanas. O jų gyventojai dėl maisto, vandens, darbo, pinigų trūkumo pradeda bruzdėjimus. O mes į tokią padėtį patenkame visai nepasiruošę.
Komentaras: Todėl kabala ir siūlo, kol dar negrįžtamai nepasukome karinio konflikto keliu, pradėti keisti padėtį, reguliuoti visuomenę, iš anksto mažinti gamybą, kiekvienam apibrėžti jo naują padėtį, vykdyti aiškinimo ir auklėjimo politiką, ruošti žmones naujam pasauliui, naujai visuomenei. Kabala aprašo veiksmų planą, atitinkantį gamtos dėsnius, jos rekomendacijos remiasi pusiausvyros su gamta būtinybe.

Daugiau šia tema skaitykite:

Ar yra išeitis?

Vietoj reklamos – lavinantis kanalas

Gelbstint gyvenimą

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>