Europos ateitis

Kongresai, įvykiai, Krizė, globalizacija

Klausimas: Kiek svarbus Europos kongresas, ir kaip jis susijęs su pasauline būsena žemyne?
Atsakymas: Keletą šimtmečių Europa buvo laikoma žmonijos „švyturiu“. Ji užkariavo pasaulį, pavergė jį, kolonizavo, pajungė sau, norėdama parodyti visam pasauliui, kad būtent taip reikia elgtis. Ji matė tame žmonijos ateitį.
Tačiau viskas įvyko priešingai – gražios, šviesios ateities nepavyko sukurti nei Vakarų, nei Rytų Europoje. Dabar visa likusi pasaulio dalis, dirbusi Europos labui (azijiečiai, afrikiečiai ir t. t.), palaipsniui pradės reikšti Europai savo pretenzijas.
Jeigu Europa nori tinkamai įsitvirtinti savo ir likusio pasaulio akyse, taip, kad artimiausi metai negrįžtų bumerangu, ji turi kuo greičiau persiorientuoti į naują integralią visuomenę, įtvirtinti ją ir priartinti prie to likusią žmoniją. Tuo ji parodys, kad būtent integralume yra jos ateitis.
Jei Europa dirbs ta linkme, tuomet, žinoma, ji turi ateitį, ir likusi žmonijos dalis seks paskui ją, nes tai atitinka gamtos dėsnius.
Jei to nedarys, patirs griūtį. Netruksime pamatyti, kaip iš Eurazijos žemyno, galbūt ir Rusijos, praktiškai nieko neliks. T. y. Europa likusio pasaulio atžvilgiu taps tokia pat, kaip dabartinė Afrika Europai.
Tai gali nutikti labai greitai, nes ekonomika ir visuomenė – labai trapios, tarpusavyje taip susijusios, kad kokioje nors vienoje vietoje įvykęs lūžis (kaip dabar Europos bendrijoje) tuoj pat paveikia visas šalis, visus sluoksnius. Viskas gali sugriūti kaip kortų namelis.
Europa privalo suprasti ir suvokti, kad jos ateitis – homeostazės, t. y. pusiausvyros su gamta būsenos siekis, gamtos tendencijų nagrinėjimas. Tai sąlyga, kurią ji turi atitikti.
Šito moko kabalos mokslas, mūsų integrali visuomenė ir tarpusavio laidavimas, kurio esmę mes stengiamės visiems paaiškinti. Todėl mūsų kongresas turi būti skirtas šiai temai, taip pat kreipimuisi į Europą.
Turime būti pasiruošę protestams, mitingams, demonstracijoms, kurios bus organizuojamos visose šalyse.
Šiaurės Amerikos grupės nuolat platina brošiūras su nuosekliais mūsų aiškinimais, ir tampa akivaizdu, kad visuomenė pradeda tai suvokti, reikalauti išsamesnio aiškinimo, stengiasi įtraukti mus į bendrus veiksmus ir t. t.
Tą patį reikia organizuoti ir Europoje. Atsižvelgdami į europiečių kalbas ir kiekvienos šalies mentalitetą, turime iš anksto paruošti teisingai išdėstytos, gerai, gražiai pateiktos reklaminės medžiagos paketą. Privalome tuo rimtai pasirūpinti iš anksto.
Integraliojo švietimo įdiegimas masėse – tai svarbiausia, ką galime padaryti Europoje.

Iš 2012 m. vasario 12 d. virtualios pamokos

Daugiau šia tema skaitykite:

Pasauliui ruošiame metodiką

Tokia, kokia dabar, ES ateities neturi

Išeitis – susivienijime

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>