Moteris – tai noras

Moters dvasingumas, Vyras ir moteris

Europos kongresas. 3-ioji pamoka

Klausimas: Visi mes, ir moterys, ir vyrai, ieškome, kaip pakilti į kitą lygmenį. Kaip šis teisingas suvokimas turi ateiti moteriai? Juk vyrai jungiasi ir svarsto šiuos klausimus grupėse, o moteris nedalyvauja šiame procese?
Atsakymas: Moteris – tai indas, kurį vyras turi užpildyti savo darbu Kūrėjui. Kuo jis pripildo šį indą? Kūrėju. Vyras čia yra tik priemonė. Tai vadinama ekranu ir atspindinčia šviesa.  Tai – vyriškas darbas. O moteriškas darbas – tai didžiulis noras atskleisti Kūrėją.
Kur gi jūs matote moters vaidmens menkumą, kai iš tikrųjų ji yra tas noras, be kurio vyrui nėra ką daryti? Todėl nevedusių vyrų niekada nepriimdavo mokytis kabalos. O ką jam daryti, jei jis neturi žmonos? Tai vadinama „pusė kūno“. Yra toks posakis kabaloje: nevedęs vyras – tai pusė kūno. Turint pusę kūno, tau nėra ko ateiti mokytis.
Todėl įvertinkime moters vaidmenį.

Iš 2012 m. kovo 24 d. Europos kongreso trečiosios pamokos

Daugiau šia tema skaitykite:

Pasaulio vienybė – harmonijoje tarp vyro ir moters

Ko trūksta dvasiniam vyrų tobulėjimui?

Ypatingas spaudimas

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>