Taikinys – integralusis susivienijimas

Platinimas

Klausimas: Į ką mums dabar vertėtų susikoncentruoti? Kur geriau nukreipti mūsų pastangas? Aš turiu omenyje ir platinimą, ir grupės veiklą.
Atsakymas: Grupės veikloje pastangos turi būti nukreiptos į mūsų sekmadieninius seminarus.
Likusiomis dienomis turi vykti kokie nors užsiėmimai. Matau, kad yra grupių, kurios užsiima labai rimtai, o užsiėmimai, iš esmės, sukurti ir nukreipti į vienijimąsi. Praktiškai visa mokymo medžiaga kalba apie tai. Netgi „Mokyme apie dešimt sfirų“ kalbama apie vienijimąsi, apie sielų tarpusavio ryšį. Viskas, kas ten aprašoma – tai tik sielų jungimasis į vieną bendrą sistemą.
Be to, pradėjome kurti kursus, rengiančius lektorius judėjimui „Tarpusavio laidavimas“, t. y. lektorius 99 proc. Tai bus seminarų, apvaliųjų stalų ir t. t. vadovai bei organizatoriai. Šiandienai jau yra paruošta apie 300 žmonių ir atvyksta nauji – ateina kita banga.
Mūsų šalyje pasiekėme tokį būvį, kai mus jau kviečia kaip nuolatinius auklėjimo lektorius, patarėjus į mokyklas, įmones, merijas ir kitas vietas.
Manau, kad per kelis mėnesius pasieksime, kad mūsų parengti specialistai galės įsidarbinti įvairiose organizacijose. Juk bet kuriuo atveju judame tokios būsenos link, kai nė vienas verslas negalės veikti, jeigu nebus iš vidaus perorganizuotas, ir žmonės kokiu nors būdu nebus teisingai sujungti tarpusavyje į mažytę integralią bendruomenę. Be šito niekas neveiks!

Iš virtualios 2012 m. gegužės 27 d. pamokos

Daugiau šia tema skaitykite:

Pasauliui reikia mūsų

Lemiami metai

Pasaulio gydytojai

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>