Kaip vienas žmogus

Dvasinis darbas

Klausimas: Jeigu aš staiga pajutau visų kitų žmonių norus, ką man toliau daryti? Pripildyti juos?
Atsakymas: Jeigu tu jauti ne šiaip sau pašalinius norus, o savo bičiulių siekį, jų tikslo troškimą, tai susieji save su šiuo noru ir jau nebeskirstai šių norų į „jų“ ir „savo“.
Juk jeigu tavo siekis teisingos krypties, tu taip pat tampi „nėra nieko kito, tik Jis“ – integralia dalimi. Ir todėl skirstymo nėra. Tai turi būti kaip patikrinimas, tinkamo siekio kontrolė.
Tu jauti bičiulių norus kaip savo. Tu tiesiog susijungi su jais, ir todėl nėra „tu“ ir „jie“.
Žmogus – tai noras, kiekvienas iš mūsų – noras. Ir jeigu mes norime pajausti kitus, tai žiūrime į juos kaip į savus.
Jeigu motina persismelkia vaiko norais, tai visgi jos ir jo norai skiriasi. O jeigu mes norime pasiekti Kūrėjo atskleidimo, verždamiesi į Jį, į „nėra nieko kito, tik Jis“, tuomet mes jaučiame savo norus kaip visiškai vienodus – nėra skirtumo tarp mano ir svetimų norų, aš nejaučiu skirtybių.
Įsivaizduok, kad dabar tu su kažkuo susijungei, pakalbėjai, pajutai, kad jūs galvojate vienodai, norite vieno ir to paties, – tada jūs tampate kaip vienas žmogus. Išnyksta išoriškas kūnų skirtumas ir lieka tik vienas, vidinis kūnas – ne du, susijungę kartu, o vienas.

Iš penktos Charkovo kongreso pamokos, 2012 m. rugpjūčio 17 d.

Daugiau šia tema skaitykite:

Pasirodo, viskas yra manyje

Raktas į Šviesą

Unikalus kiekvienos sielos diapazonas

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>