Mano nematomoji grupė

Grupė

Klausimas: Ar Jūs asmeniškai turite grupę? Aš turiu omenyje ne Jūsų pasekėjus, kuriuos mokote Šviesos savybių, suvokimo metodikos. Ar Jums reikalinga ši grupė?
Atsakymas: Mano grupė – tai tie žmonės, tiksliau jau ne žmonės, o sielos, su kuriomis aš turiu ryšį. Aš labai noriu, kad mano mokiniai taptų tokia pat grupe ir prisijungtų prie mano grupės. Aš tikiuosi, kad tai išsipildys.
Klausimas: Ar lengvai jums sekasi vienytis Jūsų grupėje?
Atsakymas: Labai sunkiai! Kuo labiau vystosi žmogus, tuo sunkiau, kadangi jam tenka susidurti su vis didesniu kiekiu įvairiausių nesuprantamų, visiškai netikėtų asmeninių ir išorinių savybių.
Juk mes dar net negimėme dvasiniame pasaulyje. Įsivaizduojate, ką reiškia mažo vaiko bėdos, lyginant su problemomis žmogaus, kuriam 5, 10, 15 metų ir taip toliau? Problemos visą laiką auga. Bet kai jūs kiekvieną kartą subalansuojate jas, jose atitinkamai išryškėja aukštesnioji harmonija, Kūrėjas, didesnis suvokimas, jautimas, visos žmonijos, sistemos suvokimas. Kaip pasakyta: „Pagal pastangas – apdovanojimas“.

Iš 2012 m. rugpjūčio 19 d. 7-osios kongreso pamokos Charkove

Daugiau šia tema skaitykite:

Kaip gauti jėgų, kurių neturiu?

Kaip paveldėti „tėvų nuopelnus“

Sielų susijungimas = panašumas į Šviesą

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>