Kūrėjas paslėptas, bet grupė atvira

Grupė, Kūrėjas

Iš tikro „nėra nieko, išskyrus Jį“, ir Kūrėjas norėtų atsiskleisti kūriniui. Tačiau, jeigu Jis atsiskleistų, kūrinys niekada netaptų savarankiškas. Jį visada „papirktų“ Šviesa, ir negalėtų nuo Jos atsiskirti.
Todėl anuliuoti savęs prieš Kūrėją, prieš Šviesą – neįmanoma, nes aš esu absoliutus malonumo vergas. Žmonės tai žino iš patirties, šiame gyvenime mes vis tiek nuolatos esame valdomi Šviesos.
Būtent dėl šios priežasties pats Kūrėjas yra paslėptas, bet atvira grupė. Todėl galima pradėti su ja kontaktuoti ir net kilti virš savo egoizmo, o tai būtų neįmanoma Kūrėjo atžvilgiu. O visa kita – vienas ir tas pats.
Išskyrus žmogų, yra tik Kūrėjas – „nėra nieko, išskyrus Jį“. Vėliau žmogus pamato, kad ir jo paties nėra. Yra tik viena viską užpildanti, Aukštesnioji jėga. Bet tai suvokia tik tada, kai šito pasiekia savarankiškai.

Iš 2012 m. rugpjūčio 17 d. 2-ojo seminaro Charkove

Daugiau šia tema skaitykite:

Pasaulis, kuriame „Nėra nieko kito, išskyrus Jį“

Nesijaudinkite, viskas vyksta pagal kūrimo programą

Žmogus, lipdantis save

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>