Žmonija grįžta į tamsiuosius amžius?

Krizė, globalizacija

Pranešimas: Nuo rugsėjo 19 d. anglų miestas Bristolis įvedė savo valiutą – Bristolio svarą. Skaičiavimas paprastas – bent dalį atlyginimo gaudami vietine valiuta, miesto gyventojai šiuos pinigus leis ten, kur juos gauna – vadinasi, dažniau pirks vietinės gamybos produktus ir naudosis vietinio verslo paslaugomis. Dėl to daugiau pinigų teks Bristolio verslininkams ir miesto biudžetui, o ne globalioms korporacijoms ir nacionalinei vyriausybei.
Tačiau civilizacijos vystymosi atžvilgiu, tokių finansinės nepriklausomybės židinių atsiradimas yra žingsnis atgal. Viduramžiais, kaip žinome, kiekvienas miestas buvo maža valstybe valstybėje ir spausdino savo pinigus. Su tokia globalia ekonomine krize, kokia yra dabar, žmonija nebuvo susidūrusi.
Bandymai apsaugoti savo mažą pasaulėlį nuo išorinių sukrėtimų… Vietinių valiutų atsiradimas –  nestabilių laikų bruožas. Tokių iniciatyvų kaip Bristolio skaičius šiandien viršija 4 000. Graikija bei Ispanija jau netgi praktikuoja mainus. Tik ekonominio augimo atsinaujinimas gali sustabdyti grįžimą į tamsiuosius amžius.
Komentaras: Žmonija nenori suprasti gamtos vystymosi dėsnio ir laikytis jo, nors tik tokiu atveju gali laimėti, ji atkakliai nenori vienytis, – mūsų egoizmas neleidžia mums matyti žmonijos, susivienijusios tarsi šeima, ateities. Visa tai vyksta dėl vienos priežasties: žmonės nesupranta, kad gamta turi objektyvius vystymosi dėsnius, kurie visą tikrovę vysto iki visiško susivienijimo, ir šis kryptingas virsmas nepaklūsta egoistiniams žmogaus norams, yra visiškai priešingas jiems.
Kaip įveikti žmogiškąjį egoizmą, pradėti vienytis, supanašėjant su Gamta pasiekti amžinybę ir tobulumą, moko kabalos mokslas.

Daugiau šia tema skaitykite:

Mainai suartina!

Kabala išeina į finalą

Žmonijos vystymasis – tai ryšių plėtra

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>