Nepamiršk nusipirkti duonos sielai

Dvasinis darbas, Grupė

Klausimas. Ką daryti, jeigu niekas nepadeda man pabusti ir apima visiška apatija?
Atsakymas. Reikia suprasti, kad net negalėdamas pabusti viduje, aš galiu sužaisti pabudimą išoriškai ir taip pažadinti draugus viduje. Jeigu kalbėsime apie Kūrėjo didybę, tai užsidegsime ir pabusime. Tai pasireiškia visuose veiksmuose. Pakanka to, kad samdyti artistai už pinigus suvaidintų man teatro sceną apie susižavėjimą dvasiniu tikslu ir jo teikiamą įkvėpimą, ir mane tai įkvėps.
Yra pasakojimas apie kabalistą, gyvenusį viename žydų miestelyje. Žmogus pasikviesdavo kleizmerius, gatvės muzikantus, kad jie jam grotų. Žmona barėsi, kad jis atiduoda paskutinius namie turimus grašius, – juk po to patys neturės ką valgyti. O kabalistas atsakydavo, kad kitaip neturi kuo atgaivinti savo sielos.
Žmona negalėjo suprasti, kaip muzikantai gali vyrą įkvėpti, juk jis didis žmogus, gerbiamas rabinas, o jie – paprasti valkatos ir girtuokliai, kurie už jo pinigus iš karto nusipirks degtinės ir prisigers. Rabinas atsakydavo, kad tai nesvarbu. Jie groja jam dėl pinigų, nes nori išgerti, o jis klauso norėdamas pabusti dvasiniam darbui.
Štai ir tau reikia rasti draugus, kurie vaidintų priešais tave, tegu net savanaudiškai – svarbiausia, kad įkvėptų tave.

Iš 2012 m. rugsėjo 14 d. pamokos pagal Rabašo laišką

Daugiau šia tema skaitykite:

Greitoji pagalba sužeistajam kelyje

Ką reiškia „eiti Kūrėjo keliu“

Sielos ledynmečio pabaiga

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>