Integralusis auklėjimas – svarbiausias būsimos visuomenės kriterijus

Integralus auklėjimas

Klausimas: Tarkime, kad turime dvi jėgas, kuriančias integraliąją bendruomenę. Kiekviena jų yra įsitikinusi, kad kuria teisingai. O ties finišo riba pasirodo, kad bendruomenės išėjo skirtingos, nors kiekviena iš jų tikina, kad jų visuomenė – integralioji. Kokiais kriterijais remiantis galima būtų patikrinti, kurios bendruomenės kriterijai yra teisingi, o kurios – ne?
Atsakymas: Aš, apskritai, neįsivaizduoju tokios būsenos, kad egzistuotų dvi galimybės.
Esmė ta, kad prieš visiškai visus visuomenės pasikeitimus tobulumo link, eina švietimas ir auklėjimas. Mes nieko fiziškai nepertvarkome, o vien tik įvedame integalųjį švietimą ir auklėjimą.
Tik dėl to, kad žmonės pradės keistis, siekdami tarpusavio ryšio pradės traukti aukštesniąją gamtos jėgą, mes patys pajusime (ne savo dabartiniu egoistiniu protu, o tomis naujomis savybėmis, kurias įgausime), ką turime daryti.
Mes ne savo nuožiūra judame į priekį, kitaip patirsime labai blogų būsenų!
Matote, kaip renkasi įvairūs G8, G20 Europoje ir visame pasaulyje. Ką jie gali šiandien išspręsti? Nieko!
Pasaulis dabar veikia pagal visiškai kitokią programą! Kaip greitai žmonija atskleis šią programą, tiek išloš. Tik taip ji gali išsigelbėti!
Todėl problema slypi tik auklėjime! Kiek auklėjimas privers žmones keistis, tiek jie keis visuomenę, tarpusavio santykius ir sukurs kitus visuomeninius, taip pat ir ekonominius ryšius.
Ekonomika atrodys visiškai kitaip. Pirmiausia, jos tikslas bus ne pelnas, o tik protingo gyvenimo būdo palaikymas. Tai bus ekologiškai sveika ekonomika, tausojanti gamtą, esanti pusiausvyroje su ja. Žmonės nesugebės kitaip dirbti, nesugebės kitaip gyventi! Jie darys tik tai, kas pagal jų naująją prigimtį atrodys naudinga.

Iš 2012 liepos 1 d. laidos „Integralusis pasaulis. Integraliosios visuomenės formulė“

Daugiau šia tema skaitykite:

Surasti jėgą, pažadinančią meilę

Optimalioji ekonomika

Koks jis, teisingas ryšys tarp žmonių?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>