Pasaulis reikalauja išsitaisymo

Krizė, globalizacija, Laidavimas

Publikacija skirta įvykiams pietų Izraelyje.

Mums reikia panorėti susivienyti. Svarbiausias – ne Gazos sektorius.  Svarbiausia – vienybė tarp mūsų. Ji išspręs ir visas kitas problemas. Šiandien žmonės siūlo pietiečiams prieglobstį, ir tai nuostabu, bet ilgai netruks. Mes norime, kad vienybė nesibaigtų. Būtent ji daro mus žmonėmis. Abipusė meilė tiesiog turi tapti instinktu.
Laidavimą reikia auginti. Be jo mums nesišviečia taikus gyvenimas. Kol nesusivienysime, būsime kaip riešutai maiše. Iš tikrųjų, neturime kitos vietos gyventi. Visur susidursime su ta pačia problema – su tuo, kad nevykdome savo misijos.  Šiuolaikinė krizė – tai nėra nesėkmių juosta. Žmonija šiandien turi tapti „apvali“, „integrali“, ir būtent mes turime aprūpinti ją atitinkama metodika.
Kiekvienas žydas už tai atsakingas, nors ir neturi jokio supratimo, už ką jo nekenčia. Pasaulis reikalauja svarbiausio – žmonių visuomenės išsitaisymo. Anksčiau ar vėliau vis tiek įvykdysime šią užduotį, bet mums svarbu išvengti kančių. Kai tik pradėsime veikti, viso pasaulio požiūris pasikeis. Žiniasklaida kalbės kitaip, ir niekas negalės pasakyti, kad Izraelis neturi teisės egzistuoti. Mūsų misija ypatinga, visada buvo tokia, todėl turime suprasti, kokio sprendimo šiandien reikalaujama.

Daugiau šia tema skaitykite:

Gera ateitis – laidavime

Kad dangus virš pietų praskaidrėtų

Trūksta tik meilės

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>