Pasaulio pabaiga bus!

Krizė, globalizacija

Pranešimas: Tarptautinė grupė, susidedanti iš dviem dešimtims įvairių mokslo krypčių – biologijos, ekologijos, geologijos, paleontologijos – atstovaujančių mokslininkų, tyrinėjo ir priėjo nerimą keliančios išvados: pasak mokslininkų, žmonija gali žūti jau dabartiniame šimtmetyje ir, beje, kaip teigia tyrinėtojai, pasaulio pabaiga ateis veržliai ir skaudžiai, o ne palaipsniui, kaip buvo tvirtinama anksčiau.
Potencialios žmonijos žūties priežastys, mokslininkų nuomone, yra vis tie patys visuotiniai klimato pokyčiai: mokslininkai paneigė tikėtiną laipsniško klimato pasikeitimo galimybę. Paskutinieji tyrinėjimai atskleidė, kad Žemės prigimtis gali keistis staigiai ir negrįžtamai, taip sunaikindama visus žmones: apie 2050 metais Žemės gyventojų skaičius viršys 9 milijardus, o globali temperatūra padidės 2 laipsniais pagal Celsijų, tai ir taps didžiulio bado ir jo sukeltos humanitarinės katastrofos priežastimi.
Komentaras: Taip ir yra, teisingi visi tyrinėjimai ir apskaičiavimai – gamta iš tikrųjų „dėl mūsų pastangų“ juda visko sunaikinimo link, bet nepriklausomai nuo daugybės pasaulio pabaigos variantų, jos gali ir nebūti: jeigu žmonija integraliai susivienys į vieningą sistemą, šeimą. Tokiu atveju tampame harmoninga gamtos sistemos dalimi ir ji pradeda mus veikti teigiamai.

Daugiau šia tema skaitykite:

Ką sako astrofizika

Pasaulio pabaiga?

Kiek kartų jau atėjo „pasaulio pabaiga“?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>