Net vaikai saugo reputaciją

Egoizmo vystymasis

Tyrimas (Jeilio Universitetas, JAV): Vaikų elgesys iš esmės nesiskiria nuo suaugusiųjų elgesio strategijos. Vaikams padalijo lipdukus ir dalį jų leido atiduoti bendraamžiams. Kai šalia nieko nebuvo, vaikai elgėsi savanaudiškiau – turėdami galimybę dovaną perduoti nepermatomoje dėžutėje, jie pasilikdavo sau daugiau lipdukų.
Visi pasirodė esą tikri egoistai. Tik tada, kai darželinukai matė savo partnerius ir teikdavo dovanas permatomose dėžutėse, jie dalydavosi maksimaliai. Kai matė, jog juos stebi, vaikai elgėsi kilniaširdiškiau.
Komentaras: Na, ką gi, vaikai kaip visi žmonės, prigimtis nesikeičia, o tik vystosi ir prisitaiko. Bet kuriuo atveju, teks prigimtį ištaisyti patiems, arba suvokiant jos netobulumą protu, arba per kančias! Kabala kviečia tai padaryti greitai ir lengvai – metodu „Achišena“.
Aptarinėkime mūsų prigimtį, atskleiskime jos ydingumą, apnuoginkime savo tikrąsias mintis ir norus, iki suvoksime juos kaip vienintelį blogį pasaulyje – tokį didžiulį, kad gali mus nužudyti. Suvokę bendrą blogį mumyse, rasime jo sutvėrėją – Kūrėją, suprasime kaip į Jį kreiptis, kad Jis ištaisytų tai, ką sutvėrė. Pažinti mūsų prigimtį kaip blogį padeda svarbiausių Baal Sulamo straipsnių studijavimas.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>