Praeiti per pasaulių filtrą

Kabala, Kūrėjas

Tarp mūsų ir Kūrėjo yra filtras, vadinamas „penkiais dvasiniais pasauliais“, kurį sudaro įvairios mums nusileidžiančios  Šviesos filtracijos.
Šviesa aukščiausioje pakopoje – absoliuti, absoliučiai gera, pozityvi. Tačiau, praėjusi per šiuos filtrus, tampa priešinga, nes eina per susiskaidymo, mūsų savybių atskyrimo nuo Šviesos savybių sistemą. Galiausiai, būdami savo žemajame lygmenyje, gauname atvirkštinę Šviesą – tamsą. Taip atsiranda mūsų pasaulis.
Ištraukti žmogų iš šio pasaulio aukštyn galima tada, kai imi jį įvairiai veikti.
Dabar darome tą patį. Jeigu norime žengti pirmyn, praeiti šį filtrą, pakilti virš jo, sulaukiame įvairių poveikių: teigiamų, neigiamų, pakilimų ir nuopuolių.
Šį filtrą sudaro penkios pakopos: Asija, Jecira, Brija, Acilut, Adam Kadmon ir filtro neturintis Begalybės pasaulis.
Mes norime pakilti virš šio filtro. Kodėl? Tai problemiškas klausimas. Galime norėti egoistiškai, kad mums būtų geriau, bet tokiu atveju nekylame. Tada mus gerokai aptalžo, kol pradedame suvokti, kad pakilti viršun turime ne tam, kad mums būtų gerai, o kad atskleistume teisingą Kūrėjo pavidalą, kad nekalbėtume apie Jį blogai, o pajustume Jį kaip teikiantį absoliutų gėrį. Tai reiškia, kad aš nebesirūpinu tuo, kaip jausiuosi, kaip mano egoizmas reaguos į Kūrėją, o kovoju už tai, kad jausčiau Jį gerai, kad mylėčiau Jį. Mylėčiau Jį ne dėl to, kad Jis teikia man visą gėrį, o už Jo savybę duoti, daryti gerą kitiems.
Kaip galiu tai padaryti? – Tik įgijęs tokias pat savybes. Vadinasi, pakilimas šiuo filtru į viršų, 125-iomis pasaulių pakopomis, reiškia nuolatinį mano kitimą –  panašėjimą į Kūrėją.
Šitaip palaipsniui kylame ir pasiekiame visišką panašumą į Kūrėją, susiliejame su Juo.

Iš 2012 m. lapkričio 6 d. 3-iosios pamokos Gruzijos kongrese

Daugiau šia tema skaitykite:

Vadovas po knygą „Zohar“. Aukštesniųjų pasaulių sistema

Visas gyvenimas – tarp dviejų Šviesų

Kūrėjas – kūrinio viduje

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>