Patekome į tinklus

Krizė, globalizacija, Pasaulio problemos

Nuomonė. Šiuolaikinis pasaulis skiriasi nuo to, koks buvo pieš dešimt metų, ne kokybe ir gyvenimo lygiu, o prasme. Hierarchinę visuomenės struktūrą keičia tinklo struktūra. Naujosios technologijos susijusios ne su gamyba ir medžiagų apdirbimu, o su paties žmogaus pakeitimu.
Tuo tikslu naudojamos kognityviosios technologijos – asmenybės transformavimo būdai, siekiant tam tikrų savybių, priverčiant žmogų kažką padaryti. Yra keletas naujų gyvenimo tikslų formavimo technologijų.
Kultas. Jis padėjo sukurti pirmuosius teroristinių organizacijų tinklus, atsirasti Ošo pasekėjams, „al Qaeda“ kovotojams.
Subkultūros. Hipiai (industrija pavirtęs stichiškai kilęs protestas), emo (iškėlusi Rusiją į 1-ąją vietą pasaulyje pagal paauglių savižudybių skaičių).
Žaidimas. Ši veikla leidžia peržengti visuomenės nustatytus rėmus. Šis būdas naudojamas arabų šalyse: Gazos ruože 80 proc. mirtininkų – vaikai iki 14-os metų. Šios gerai apgalvotos technologijos atneša didžiulius pelnus ir yra galingas politinės bei ekonominės įtakos instrumentas.
Naujos visuomenės nereikia užkariauti tankais – norint pajungti ją sau, pakanka panaudoti naujus gyvenimo tikslus formuojančius instrumentus.
Komentaras. Nukreipti prieš tai galima tik individualios asmenybės transformaciją į integralią – tokiu būdu bus išspręsta visa pasaulio problema, nes bus paisoma visuotinės tinklinės priklausomybės.

Daugiau šia tema skaitykite:

Naujojo pasaulio gimimas

Pasaulis be turinio

Priešaky – visuotinė betvarkė

Komentarų nėra

Komentarai

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>