Pusė maisto Žemėje gaminama veltui

Krizė, globalizacija

Pranešimas: Britų inžinierių mechanikų bendruomenės ekspertai išsiaškino, kad iki 50 proc. Žemėje užauginto ir pagaminto maisto niekas nesuvalgo. JAV ir Europoje pusė produktų išmetama vos nusipirkus. Remiantis atsakaita, bereikalingai pagaminto maisto perteklius susidaro dėl šių faktorių derinio: dėl griežtos maisto produktų su pasibaigusiu galiojimo terminu pardavimo kontrolės, dėl netinkamo derliaus surinkimo ir vartotojų išlaidumo.
Komentaras: Iš aukščiau mums suteikia visko pakankamai visose mūsų gyvenimo srityse. Tik mūsų egoizmas paverčia visą gėrį, duodamą iš aukščiau, į blogį sveikatos apsaugos, švietimo, mitybos, ginkluotės, kultūros, mokslo ir kt. pavidalu – viskuo, ką mes veikiame, kenkiame sau, todėl, kad mūsų poelgiai grindžiami egoizmu, kaip pasakyta Toroje, „pagalba prieš save“, kuris bet kuriuo atveju nukreipia viską prieš mus.
Todėl vienintelis būdas ištaisyti šį visuotinį „iškreipimą“ – pakeisti mūsų egoizmą į jam priešingą – davimo ir meilės savybę. Tai visai nesunku, jei kartu. Sunku tik pradėti – tai grynai psichologinė problema!

Daugiau šia tema skaitykite:

Maisto yra, bet nėra noro pasidalinti

Pasaulis neįveikia bado

Amerikiečiai išmeta 40 proc. maisto

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>