Legali žolė

Krizė, globalizacija

Nuomonė: (Nyderlandai, Tilburgo universitetas): Pagal požiūrį į marihuanos rūkymą pasaulio šalys susiskirsto į keturias grupes: į tas, kurios legalizavo rūkymą; į tas, kuriose ji nėra įteisinta, bet dekriminalizuota; į tas, kuriose nėra įteisinta, bet bausmė paprastai nėra vykdoma; į tas, kuriose marihuana visiškai neteisėta.
Tik keturios šalys pasaulyje legalizavo kanapių vartojimą: Nyderlandai, Vašingtono ir Kolorado Valstijos Amerikoje, Šiaurės Korėja. Keletas Europos ir Pietų Amerikos šalių bei Kanada visiškai dekriminalizavo kanapių vartojimą. Galimybė gauti marihuanos pagal receptą lemia kanapių vartojimo augimą.
Daugybė tyrimų rodo, kad ankstyvas kanapių vartojimas padidina vartojimo intensyvumą ir trukmę viso gyvenimo eigoje. Tie, kurie gyvena netoli marihuanos pardavimo vietos, pradeda ją vartoti anksčiau nei tie, kurie gyvena atokiau. Staigus kanapių parduotuvių uždarymas gali lemti, kad kai kurie rūkaliai kanapių ieškos juodojoje rinkoje ir ten sutiks sunkiųjų narkotikų prekeivius.
Komentaras: Elito uždavinys – priversti visus likusius žmones pasaulyje vartoti lengvuosius narkotikus, nuraminti juos. Juk vis tiek nėra kuo jų užimti, tad reikia mažinti žmonių skaičių karais arba natūraliai.
Integraliojo auklėjimo metodika (kabala) tvirtina, kad kiekvienas žmogus pasaulyje neša savo dvasinę informaciją, kurią privalo realizuoti – ir kuo anksčiau, tuo geriau jam ir pasauliui. Todėl turime aiškinti, kur slypi žmogaus ir civilizacijos egzistavimo prasmė ir kaip mums pačiu geriausiu keliu pasiekti tikslą, kurį nustatė gamta (Kūrėjas).

Daugiau šia tema skaitykite:

Britanijoje gali būti legalizuotas kokainas

Urugvajaus parlamentas marihuanai pasakė „taip“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>