Pirmyn ant oro pagalvės

Dvasinis darbas, Grupė, Klausimai ir atsakymai

Klausimas: Kur rasti jėgų blogį branginti kaip gėrį?
Atsakymas: Savaime aišku, mes neturime tiek jėgų, mes – tai egoistinis noras. Mums reikalingi ramsčiai, Toros palaikymas, Šviesa. Visą laiką turime stengtis būti švytėjime, kuris mus palaiko, suteikia tvirtą pagrindą, įkvėpimą ir valią tarsi būtume ant oro pagalvės.
Pats žmogus tokių jėgų neturi. Bet tiek, kiek sugeba save anuliuoti grupėje, vertina draugus ir garbina Kūrėją, jis gali visus blogus įvykius priimti kaip galimybę, kuri jam pasiųsta tam, kad judėtų į priekį. Jis jau nekaltina Kūrėjo už jam pasiųstas problemas. Atvirkščiai, jis gali dėkoti Kūrėjui, kad šis tokiu būdu rūpinasi juo, duoda jam vis sunkesnių pratimų, padedančių augti ir tobulėti.
Gyventi ne savo pilve, ne nore mėgautis, o prote, „ekspertinės sistemos“ ribose, kuri viską sprendžia objektyviai – tai labai didelis pasiekimas, kuris įmanomas tik palaikant visuomenei. Net mūsų pasaulyje viskas taip sutvarkyta: jeigu žmogaus nepalaiko visuomenė, jis labai greitai degraduoja ir sulaukėja.

Iš 2013 m. sausio 11 d. pamokos „Klausimai ir atsakymai“

Daugiau šia tema skaitykite:

Nupirk tiesą ir neparduok!

Mokytis dirbti nepriklausomai nuo rezultato

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>