Ir pagal kiekybę, ir pagal kokybę

Dvasinis darbas

Kongreso Maskvoje antroji pamoka
Klausimas:
Kai žmogus pradeda dvasinį kelią, jam reikia noro, kitaip tariant, degalų. Ar keičiasi šių degalų tipas priklausomai nuo žmogaus suvokimo, ar pasilieka toks pats? Nuo kada dovanojantis dovaną tampa svarbesnis nei pati dovana? O gal ta svarba irgi egoistinė?
Atsakymas: Degalai, kurie leidžia dirbti, t. y. priežastis, dėl kurios egzistuoju, gyvenu, judu pirmyn, keičiasi ir kiekybiškai, ir kokybiškai. Ši priežastis visą laiką tobulėja, tampa vis kokybiškesnė.
Jeigu anksčiau jums buvo svarbus tik jūsų „aš“, tai vėliau, kad ir ne savo valia, tampa svarbi grupė. Be to, tai atsitinka ne todėl, kad grupė reikalinga jums, kad pasiektumėte aukštesnįjį tikslą, o tiesiog taip, kaip vaikas svarbus tėvams.
Taip palaipsniui kyla būsena, kai tai – jūsų, o paskui – svarbiau už jus.
Pamažu grupėje iš tikrųjų pasireikš aukštesnioji dedamoji, Aukštesnioji jėga. Pamatysite, kad iš tiesų tai – ne grupė, o tas kūrinys, kurį vadiname Malchut, ir joje atsiskleidžia Kūrėjas. Bet tai atsitiks tada, kai jūsų požiūris į ją, kad ir pačiu minimaliausiu pavidalu, bus toks pat, kaip Kūrėjo – į jus.

Iš 2013 m. gruodžio 13 d. Maskvos kongreso antrosios pamokos

Daugiau šia tema skaitykite:

Kas yra „grupė“?

Grupė – tai mano šešėlis

Susisiekiančiųjų indų dėsnis

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>