Pralaimėtos lenktynės su laiku

Dvasinis darbas, Realybės suvokimas

Klausimas. Nėra lengva gyventi šių dienų tikrovėje, ji kas akimirką keičiasi, keldama nuolatinę įtampą. Kaip atlaikyti tokį gyvenimo tempą?
Atsakymas. Viskas priklauso nuo to, kaip žmogus priima šią tikrovę. Jeigu mano, kad ji jam labai svarbi ir joje reikia pasiekti sėkmę, tada jis nori viską, kas vyksta, tam panaudoti: tapti pirmuoju visuomenėje, moksle, pasiekimuose, žmonių akyse. Toks nelaimingasis visą laiką lenktyniauja su kitais, nė akimirkos nepailsėdamas, jam nuolat trūksta laiko.
Yra žmonių, kurie nedalyvauja šiose lenktynėse. Ne todėl, kad tingi, tiesiog jie supranta, kad tai – subjektyvūs pasiekimai. Aš nenoriu bėgti tarp tų, kuriems visada trūksta laiko. Aš noriu pakilti aukščiau laiko, judėjimo ir erdvės, egzistuoti ne reiškinio, kuris vadinasi „gyvenimas“, viduje, o viduje jėgos, kuri yra gyvenimo šaltinis. Tada aš ieškau, kaip man iki jo pakilti.

Iš 2014 m. balandžio 17 d. pokalbio apie naująjį gyvenimą

Daugiau šia tema skaitykite:

Pagreitintas laiko pulsas

Laikas – mūsų pasaulio trūkumas

Erdvė ir laikas – subjektyvūs

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>