Pagal formą ir panašumą

Dvasinis darbas, Klausimai ir atsakymai

Klausimas. Pagal kokį principą sukurtas žmogaus kūnas, ypač jo veidas?
Atsakymas. Pagal dvasinio objekto formą ir panašumą.
Jeigu žmogus, paėmęs į savo rankas dvi jėgas, egzistuojančias pasaulyje, – teigiamą ir neigiamą, davimo savybę ir gavimo savybę – pradės jas tarpusavyje teisingai derinti visuose egoizmo lygmenyse – 0, 1, 2, 3, 4, tai šių savybių rinkinys  išoriškai pasireikš kaip jo kūnas ir veidas.
Veidas – tai vieta, iš kurios žmogus skleidžia Chochma šviesą, kuri nusileidžia jo kūnu žemyn. O kitiems ši šviesa sklinda  iš laisvų jo veido vietų. Tai pirma.
Antra, išsiaiškinkim, kaip vyksta elementų formavimas daug paprastesniame lygmenyje. Mes turime tik tam tikrą rinkinį elementarių dalelių, iš kurių susidaro sudėtingesni elementai, o vėliau kūnas. Šie nedideli kūnai-organai (kepenys, inkstai, plaučiai ir t. t.) susirenka tarpusavyje į fizinį kūną arba į kokius nors kitokius objektus.
Kodėl kinta augimas, keičiasi gamta vykstant evoliucijai? Tik dėl dviejų jėgų – gavimo ir davimo – sąveikos. Bet iš to gaunasi begalinės, didžiulės derinių galimybės.
Komentaras. Visi informacijos priėmimo kanalai yra galvoje, o informacija išeina žemiau juosmens…
Atsakymas. Tai irgi turi savas priežastis. Būtent taip sudarytas dvasinis objektas. Visas mūsų kūnas iš tikrųjų sukurtas pagal jo formą ir panašumą, tai yra pagal teisingą šių dviejų jėgų derinį.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>